Logo

JoannaMIKO

4.1.16

ZBITA SZYBKA


ZbitaSzybka.pl  to ogólnopolska sieć serwisów sprzętu Apple. Szczycą się, że do tej pory naprawili ponad 100 000 urządzeń takich jak iPhone, MacBook, iPad czy Apple Watch. Sieć powstała w 2014 roku i posiada 15 salonów w całej Polsce a 16 salon jest w trakcie otwarcia. Najnowszy salon nr 15 powstał w Warszawie ul. Leszno 8. W dniu otwarcia przed salonem ustawiła się kolejka a najbardziej wytrwała Karolina czekała od 4:14! Główną nagrodę iPhone 11 zgarnęła Olivia, więc emocje sięgały zenitu.

Dodatkowo dla odwiedzających salon tego dnia było przygotowane 70 nagród i zniżek gwarantowanych m.in. 3x bon na naprawę o wartości 600 PLN, 10 x szkło ochronne JCPAL, 10x wymiana baterii w iPhone 5,6,6s,7 czy 7 plus, 10x kabel SyncWire UnbreakCable z dożywotnią gwarancją na uszkodzenia mechaniczne, 10 x silikonowe etui dla iPhone w 12 kolorach, kable do super szybkiego ładowania firmy MILi (30 minut do 50%) i wiele innych. Dodatkowo 20 pierwszych osób otrzymało bluzę ZbitaSzybka.

Jak sama nazwa wskazuje najczęściej wykonywaną przez ZbitaSzybka.pl usługą jest wymiana uszkodzonej szybki, rozlanego czy rozbitego ekranu we wszystkich urządzeniach Apple m.in. iPhone 5, 6s, X, Xr czy 11. Wymiana baterii w iPhone SE, 6 czy 7 plus? „Wykonaliśmy tysiące takich operacji.” Wymiana tylnej szyby lub całego korpusu w iPhone Xs max, Xr, 11. Wymiana siateczki głośnika lub naprawa głośnika w iPhone 6s plus, 5s. „W modelach iPhone X, Xs, Xr, 11, 11 Pro wymieniamy również warstwę dotykową tak zwany digitizer. Tak naprawdę naprawiamy praktycznie każdą usterkę urządzenia Apple, nieważne czy jest to iPhone, Mac, iMac, MacBook, Apple Watch, iPad czy AirPods.”

W branży serwisowej sprzętu Apple podobnie jak w wielu innych najważniejsza jest szybkość reakcji na zmiany. Zwiększająca się liczba techników serwisowych na tę chwilę ponad 30-tu oraz ogromne zsumowane doświadczenie sprawiają, że ekspresowo wdrażamy najnowsze techniki serwisowe.  Posiadamy forum oraz grupę pracowniczą on-line gdzie każdy technik wymienia się wiedzą. Takie podejście do tematu sprawia, że gdy nowinka serwisowa ujrzy światło dzienne w przeciągu godziny zapozna się z nią każdy serwisant z całej Polski. Wszelkie techniki serwisowe są uwiecznione na forum, a gdy potrzebne jest szybkie odświeżenie wiedzy grupa tematyczna sprawia, że żadna usterka nie stanowi problemu.


« Nowszy post Starszy post »

Brak komentarzy?!

Dodaj komentarz!

Kochani!

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytanie / wątpliwoścu / sugestie postaram się odpisać jak najszybciej mogę :)

UWAGA !!!
JEDNOCZEŚNIE BARDZO WAS PROSZĘ O NIESPAMOWANIE !!! JEŚLI ZOSTAWIACIE KOMENTARZ TO AUTOMATYCZNIE MOGĘ POPRZEZ NIEGO WEJŚĆ NA WASZĄ STRONĘ/BLOGA. DODATKOWE LINKI SĄ ZBĘDNE. SPAMY, JAK I WPISY Z WULGARYZMAMI, NIE BĘDĄ TU PUBLIKOWANE!! CAŁA RESZTA OWSZEM :)


Ściskam mocno !
Lumpexoholiczka


Instagram