Logo

JoannaMIKO

5.1.16

warsztaty #KreatywniezASUSCo wyjdzie, kiedy do profesjonalnego studia fotograficznego dodamy grupę przesympatycznych blogerek? To prosty przepis na udane popołudnie. Niedawno razem z Modną Komodą, Panią Agą i Olą z AleksandraNajda.com miałyśmy okazję wziąć udział w fotograficzno-motywacyjnych warsztatach #KreatywniezASUS. 

Spotkanie było podzielone na trzy części. W pierwszej coach Marcin Mańka, opowiadał o motywacji do działania i jej źródłach. Chyba jak większość mam za sobą new age'owe fascynację i pochłonęłam tony książek i wykładów o motywacji, więc przynajmniej dla mnie nie było to zbyt odkrywcze. Zupełnie inaczej było w przypadku kolejnej części. Przeurocza Ania z Fashionable odkryła przed nami tajniki make-upu idealnego. Dla mnie "makijażowej ignorantki", która ogranicza się do tuszu, podkładu i błyszczyka, kilka tricków było objawieniem. Teraz mogę powiedzieć, że dobry makijaż często jest lepszy niż photoshop. ;) Na koniec zostało najlepsze! Pod okiem fotografa, Kuby Kaźmierczyka mogliśmy wcielić się w rolę profesjonalistów. Kuba uczył nas pracy w warunkach studyjnych, a potem postprodukcji. Wcześniej nie miałam okazji robić zdjęć w studiu fotograficznym. I wiecie co? To zdecydowanie bardziej wymagające, niż zdjęcia w plenerze, m.in. ze względu na operowanie oświetleniem czy surowe tło. 

Za kreatywną dawkę fotograficznej wiedzy dziękuję ASUS! :)


Wpis powstał we współpracy z ASUS Polska

« Nowszy post Starszy post »

2 komentarze

  1. Więcej takich warsztatów powinno sie organizowac ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. zazdroszczę spotkania, bo musiało być naprawdę inspirująco :)

    OdpowiedzUsuń

Kochani!

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytanie / wątpliwoścu / sugestie postaram się odpisać jak najszybciej mogę :)

UWAGA !!!
JEDNOCZEŚNIE BARDZO WAS PROSZĘ O NIESPAMOWANIE !!! JEŚLI ZOSTAWIACIE KOMENTARZ TO AUTOMATYCZNIE MOGĘ POPRZEZ NIEGO WEJŚĆ NA WASZĄ STRONĘ/BLOGA. DODATKOWE LINKI SĄ ZBĘDNE. SPAMY, JAK I WPISY Z WULGARYZMAMI, NIE BĘDĄ TU PUBLIKOWANE!! CAŁA RESZTA OWSZEM :)


Ściskam mocno !
Lumpexoholiczka


Instagram