Logo

JoannaMIKO

1.8.14

IS ALL ABOUT #FRIENDSIE & #SOMERSBY


Czas na rewolucję!
Na batalię z "ME ME ME".
Właśnie ma miejsce hashtagowe trzęsienie Ziemi.
O co chodzi?

Razem z Lordem Somersby wprowadzamy istną rewoltę w tagowaniu. Kopiemy w tyłek narcystyczne #selfie, żeby na social mediowej arenie zrobić miejsce dla #friendsie. No bo chyba zgodzicie się, że gofry smakują lepiej, wycieczka rowerowa jest ciekawsza, a impreza bardziej szalona, gdy możecie je dzielić z Waszymi przyjaciółmi. :)

Dlatego właśnie do zabawy zapraszamy też Was. Zadanie jest bajecznie proste, a przy tym będziecie mieć masę śmiechu, to co trzeba zrobić to zdjęcie. Z kotem, z papugą, z chłopakiem, z przyjaciółkami, słowem z kim chcecie. Potem przy dodawaniu go na swoje kanały w social mediach (Facebook, Instagram, Twitter), pamiętajcie o dodaniu dwóch hashtagów: #friendsie & #somersby. (+przed całą zabawą przeczytajcie regulamin).

And that's it :)

Najfajniejsze, najweselsze, pełne dobrych, przyjacielskich emocji zdjęcia zostaną wyłowione z czeluści sieci przez samego Lorda Somersby i nagrodzone niespodziankami. Nie mogę zdradzić jakimi, ale wierzcie warto o nie powalczyć!

Zatem słonecznego weekendu i niech #friendsie będzie z Wami. _______________________________________________________________

Wpis powstał we współpracy z marką Somersby
 i jest przeznaczony na osób powyżej 18 roku życia. 

Regulamin akcji dostępny TUTAJ 

« Nowszy post Starszy post »

6 komentarzy

Kochani!

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytanie / wątpliwoścu / sugestie postaram się odpisać jak najszybciej mogę :)

UWAGA !!!
JEDNOCZEŚNIE BARDZO WAS PROSZĘ O NIESPAMOWANIE !!! JEŚLI ZOSTAWIACIE KOMENTARZ TO AUTOMATYCZNIE MOGĘ POPRZEZ NIEGO WEJŚĆ NA WASZĄ STRONĘ/BLOGA. DODATKOWE LINKI SĄ ZBĘDNE. SPAMY, JAK I WPISY Z WULGARYZMAMI, NIE BĘDĄ TU PUBLIKOWANE!! CAŁA RESZTA OWSZEM :)


Ściskam mocno !
Lumpexoholiczka


Instagram