Logo

JoannaMIKO

26.7.11

Giveaway DeeZee




Dziewczyny, ponieważ buty z ostatniego posta tak bardzo Wam się podobają mam dla Was giveaway przygotowany z DeeZee:)

Wiem, jak bardzo lubicie ich buty :D
Szczęściara, która wygra będzie mogła wybrać sobie dowolną parę pantofli z butiku!

 Jest więc o co walczyć!












Zasady są proste:

1. Polubcie na Facebooku DeeZee (T u t a j)
2. Polubcie na Facebooku Lumpexoholiczkę (T u t a j)
3. Pod tym postem zostawcie komentarz ze swoim e-mailem oraz imieniem i nazwiskiem

Macie czas do 4 sierpnia włącznie, zaś następnego dnia, czyli 5 sierpnia w tym poście pojawi się e-mail szczęśliwej zwyciężczyni, którą wylosuje generator liczb:)


Wyniki


Gratulacje dla

3myszka@interia.pl
Magdalena Szczurek



« Nowszy post Starszy post »

1 737 komentarzy

  1. kasia.kika@op.pl
    Kasia Majchrzak

    OdpowiedzUsuń
  2. Marlena Morys
    marlenamorys@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  4. Aleksandra Szczepanek aleksandra.szczepanek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Melania Wójcik
    melania.wojcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  6. kklings@op.pl, Klaudia Klingsporn (;

    OdpowiedzUsuń
  7. Karolina Bella
    majumi1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. aleksandra1001@onet.eu

    Aleksandra Ryba

    OdpowiedzUsuń
  9. paola321@op.pl
    Paulina Maciboch

    OdpowiedzUsuń
  10. Sylwia Sadlińska
    sylwinka99@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  11. Sabina Sikora
    sabela87@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  12. joanna łuczak
    aszjaa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Lidia Podniesińska
    lidia.podniesinska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  14. justysiowaaa@hotmail.com
    Justyna Fotek

    OdpowiedzUsuń
  15. Katarzyna Wojciechowska
    foto@katarzyna-wojciechowska.art.pl

    :)

    OdpowiedzUsuń
  16. j.goliszewska@gmail.com

    Justyna Goliszewska

    ;)pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  17. agnieszkazg@o2.pl, Agnieszka Insińska

    OdpowiedzUsuń
  18. paulala4@interia.pl Paulina Trawa

    OdpowiedzUsuń
  19. Małgorzata Tynecka
    malgorzata-tynecka@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Jędruś Warchoł

    wara44@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Oliwia Sarnacka
    Oliwcia62a@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Agata
    agata_mr@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  23. mustkill@wp.pl
    Patrycja Bechta

    OdpowiedzUsuń
  24. Zuzanna Czajka
    zuziulka@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  25. joannauzn@wp.pl

    Joanna Uznańska

    OdpowiedzUsuń
  26. Jowita Jankowska

    jowitajankowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  27. Aleksandra Jadczak
    olcieek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Paulina Dutkiewicz
    paulcia.paulcia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Sara Szal
    ssvintagess@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. inka.niemczyk@gmail.com
    Karolina Niemczyk

    OdpowiedzUsuń
  31. Mirka Droga
    bella88@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. pajka07@wp.pl
    Paulina Krawczyk

    OdpowiedzUsuń
  33. camilla166@gmail.com Kamila Tadra

    OdpowiedzUsuń
  34. Martyna Nawrot
    martyna_nawrot@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. madeirra@wp.pl
    Magdalena Jędrych

    OdpowiedzUsuń
  36. Martyna Młynarczyk

    mlynarczyk.martyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  37. Emma Joynes
    x-emmacatherine-x@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Dagmara Banach
    gusia825@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  39. Beata Zalewska
    beeetiii@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  40. Karolina Skowronek
    no_promises@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Joanna Gołębiewska aszku7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  42. Sabina Sikorska
    sab.sikorska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  43. Hanna Kelner
    madamefly@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  44. Natalia Leśniak
    naataliaa93@o2.pl
    Pozdrawiam ;-)

    OdpowiedzUsuń
  45. Magda Chaberka
    mmaagdaaa@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Ale super :)! Biorę udział.
    zzielona@gmail.com
    Agata Skiba

    OdpowiedzUsuń
  47. patrycja_bednarczyk@o2.pl
    Patrycja Bednarczyk

    OdpowiedzUsuń
  48. alekskolodziej@gmail.com

    Aleksandra Kołodziej

    OdpowiedzUsuń
  49. Martyna Orzech
    martyna.orzech@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. doblaszczyk@gmail.com
    Dominika Błaszczyk

    OdpowiedzUsuń
  51. bacha30@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Paulina Ochryciuk

    walentynka_@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  53. Kamila Anczarska

    anczarska.kamila@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  54. joanna zabielska asiula749@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. paulinarakowska@op.pl
    Paulina Rakowska

    OdpowiedzUsuń
  56. Marita Sürma
    maritka19914@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  57. Agata Konopka
    agata.17ko@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. kasia2k20@o2.pl
    Katarzyna Steglińska

    OdpowiedzUsuń
  59. Natalia Nowak
    natalcius@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  60. Zuzanna Pacholczyk
    zuzannapacholczyk@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. Kasia Dziadecka
    kasia.dziadecka@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. martynkka123@wp.pl
    Martyna Siejko ;)

    OdpowiedzUsuń
  63. madzien_@op.pl
    Magda Szarzyńska

    OdpowiedzUsuń
  64. m.daystetten@gmail.com
    Marta d'Aystetten

    OdpowiedzUsuń
  65. Katarzyna Klich
    klich.katarzyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  66. Katarzyna Klich
    klich.katarzyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  67. Paulina Ksel
    paula_ksel@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. nina.jablonska@wp.pl
    Nina Jabłońska

    OdpowiedzUsuń
  69. wpphotography@wp.pl

    Weronika Prus ;))

    OdpowiedzUsuń
  70. Joanna Kopiec
    asiakopiec@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  71. Agata Kowalska
    nagafka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  72. Kasia Pietraszko
    kasia_pi1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  73. Anna Urbanek
    ankka1990@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. Daria Bartosz
    daria.bartosz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  75. Katarzyna Zając
    ms_cath@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  76. Anna Gontarz
    anqa_gontarz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  77. Kasia Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  78. Natalia Jaworek
    natalia_jaworek@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  79. Paulina Ciborowska
    paulinaxx226@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  80. Ewa Trypuć trypuc.ewa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  81. Anna Urbanek
    ankka1990@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  82. Aleksandra Chojnacka
    aleksandra.ch7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  83. Natalia Makowiecka
    natasza_czarna@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  84. Natalia Tarnowska
    natalia.tarnowska1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. agusss555@wp.pl
    Agnieszka Zenderowska

    OdpowiedzUsuń
  86. Anna Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  87. Aleksandra Borowska

    olcia19954@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  88. Monika Sianko
    panna-monika@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  89. Małgosia Kopicka
    ksenia_k2.@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  90. farulewskajoanna@gmail.com
    Farulewska Joanna

    OdpowiedzUsuń
  91. Julita Łabaj
    utkaaa00@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  92. neciara@o2.pl
    Anna Lechowicz-Kmieć

    OdpowiedzUsuń
  93. ann.pe18@gmail.com
    Anna Pałka

    OdpowiedzUsuń
  94. Justyna Sajbor justynaa@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  95. Natalia Kowalczyk
    nataliakowalczyk3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  96. nataadamczak@wp.pl
    Natalia Adamczak

    OdpowiedzUsuń
  97. maria.sobkowska@gmail.com

    Maria Sobkowska

    OdpowiedzUsuń
  98. Karolina Prokulska
    karolina.prokulska@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  99. Katarzyna Ludwiczuk
    kasiulka_07@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  100. asik126_87@tlen.pl
    Joanna Kicińska

    OdpowiedzUsuń
  101. wszystkie ich buty są piękne !
    rozza333@buziaczek.pl
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  102. Maciej Zaborowski
    xa00xa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  103. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  104. Joanna Rogulska
    cottoncandy@wp.pl
    p.s. uwielbiam twojego bloga - jest cuuuudowny

    OdpowiedzUsuń
  105. Jagoda Kaczmarek
    ton-chocolat@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. paulinsien222@gmail.com
    Paulina Smieszkoł

    OdpowiedzUsuń
  107. Butów nigdy za wiele!

    Agnieszka Szykor
    agaszczyko@o2.pl :)

    od kiedy zobaczyłam Twoją poprzednią stylizację z ich czerwonymi czółenkami jestem tak zakompleksiona, że już chyba nigdy nie założę czerwonych szpilek.. eh, pięknie wyglądałaś!

    OdpowiedzUsuń
  108. Sabina Lenart

    binkaa@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  109. mita123@wp.pl
    Martyna Chorodyńska

    OdpowiedzUsuń
  110. Ania Soska
    ania.soska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  111. mulczynska.karolina@gmail.com

    KAROLINA MULCZYNSKA

    OdpowiedzUsuń
  112. Alicja Bekier

    alicja.bekier@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  113. Marta Jędrzejczak
    zuzeeen@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  114. m.banska@wp.pl
    Magda Bańska

    OdpowiedzUsuń
  115. Anna Wójcik - Książek
    annkawojcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  116. sandra1615@wp.pl
    Sandra Lehmann

    OdpowiedzUsuń
  117. MARTYNA KRAUS
    martynakraus@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  118. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  119. Agnieszka Partyka

    agniesia279@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  120. Magdalena Szymańska
    magdules@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  121. Magdalena Piwko
    piwko.magda@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  122. Julia Chimkowska
    julcia1911@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  123. hejo hejo :)

    glogowska.a@gmail.com
    Agnieszka Głogowska

    OdpowiedzUsuń
  124. Kamila Marusarz
    kamila.marusarz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  125. olga8@poczta.onet.pl
    Olga Gbur

    OdpowiedzUsuń
  126. Hania Duszyńska
    haniahania@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  127. Paulina Poniedziałek
    paulina.pon@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  128. Dominika Krawczak faflunek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  129. Judyta Lewandowska

    judysss@wp.pl

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  130. Monika Kuncewicz
    monika.kuncewicz90@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  131. Gabriela Kruk
    gabriela.kruk90@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  132. Justyna Szewczyk
    justa2352@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  133. Ewelina Zmysłowska
    ewelina.leszno@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  134. Joanna Gwizdała
    lorelayka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  135. Magdalena Ziaja
    magdalena.ziaja@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  136. Paulina Pietrołaj
    paulina-pietrolaj@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. fajex9595@o2.pl
    Katarzyna Gronek

    OdpowiedzUsuń
  138. Barbara Duchalska

    falbanka15@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  139. Monika Niemiec

    monis_niemiec@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  140. Anita Januszczak
    anitozaur@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  141. mmstozek@gmail.com
    Maria Stożek

    OdpowiedzUsuń
  142. Anna Ryżko
    zepsuty_zegarek@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  143. sylwia.pasik1@gmail.com
    Sylwia Pasik

    OdpowiedzUsuń
  144. Małgorzata Szambelan
    szambelanm@ktvk.pl

    OdpowiedzUsuń
  145. devlon@o2.pl

    Marcelina Kondas

    OdpowiedzUsuń
  146. Dominika Dec, kleopatra2661@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  147. Katarzyna Wiśniewska
    kwisniewskabud@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  148. mrtczajka@gmail.com

    Marta Czajka

    OdpowiedzUsuń
  149. Dorota Gontarska
    dorota.gontarska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  150. kasia.wrzesinska@poczta.onet.pl

    Kasia Wrzesinska :)

    OdpowiedzUsuń
  151. nataliamocha@wp.pl
    Natalia Mocha

    OdpowiedzUsuń
  152. Karolina Zielińska
    kaja_008@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  153. olcia.chmielowska@gmail.com
    Olga Chmielowska

    OdpowiedzUsuń
  154. Agata Jażdżewska
    agatha_14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  155. Małgorzata Klinik
    gogo302@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  156. angelina0602@interia.pl
    Angelina Maciejczak

    OdpowiedzUsuń
  157. Marta Wolna
    mar.wolna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  158. Paula Rakiej
    paulunia1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  159. Ewelina Piotrowska
    ewelinka2577@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  160. Ewelina Gajowniczek
    lashaana@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  161. Julia Dedejczyk-Macielińska
    twojeserce@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  162. Renata Rodzik
    renata.rodzik@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  163. Karolina Pergel
    kpergel@wp.pl

    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  164. Aleksandra Bartoszek
    alexandra773@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  165. Ola Klimczak
    olusia108@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  166. ewiczek4@poczta.onet.pl
    Ewa Połap

    OdpowiedzUsuń
  167. Justyna Pietkiewicz
    justa95_1995@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  168. Paulina Bobowska
    paulenka91@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  169. Agnieszka Gotowiec, agnieszka.gtwc@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  170. Martyna Pojmaj

    mika3d@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  171. k_olszewska1@wp.pl
    Kasia Olszewska

    OdpowiedzUsuń
  172. Karolina Januszewska
    lady.zgagaaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  173. zapraszam po wyróżnienie :)
    i przy okazji podłącze się do zabawy :)
    milenakolatrz@poczta.onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  174. anna-skorka@o2.pl
    ania skorka

    OdpowiedzUsuń
  175. ha.magdalena@gmail.com
    Magda Halasa

    OdpowiedzUsuń
  176. Monika Pawlak
    monika.pawlak1986@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  177. Magdalena Wilk
    madzia71a@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  178. asiczek432@wp.pl

    Joanna Hałas

    OdpowiedzUsuń
  179. Klaudia Płaza
    klaudia.plaza@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  180. dbrudnicka@gmail.com
    Daria Brudnicka

    OdpowiedzUsuń
  181. anussia333a@wp.pl Anna Kawecka

    OdpowiedzUsuń
  182. Kasia Mendyk
    kasiamed@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  183. Marta Kurzydem
    emka151900@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  184. kasia surowik
    gapciogirl@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  185. Kasia Mendyk
    kasiamed@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  186. Marika Naskręt

    marikanaskret@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  187. Michalina Dąbrowska
    michalina.dabrowska@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  188. Kinga Szyguła
    kminek@elsat.net.pl

    OdpowiedzUsuń
  189. ancia@ckf.pl
    Anna Stanek

    OdpowiedzUsuń
  190. Kamila Olbrycht
    heart_17@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  191. Weronika Przybysz
    badylek81@o2.pl

    OdpowiedzUsuń

Kochani!

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytanie / wątpliwoścu / sugestie postaram się odpisać jak najszybciej mogę :)

UWAGA !!!
JEDNOCZEŚNIE BARDZO WAS PROSZĘ O NIESPAMOWANIE !!! JEŚLI ZOSTAWIACIE KOMENTARZ TO AUTOMATYCZNIE MOGĘ POPRZEZ NIEGO WEJŚĆ NA WASZĄ STRONĘ/BLOGA. DODATKOWE LINKI SĄ ZBĘDNE. SPAMY, JAK I WPISY Z WULGARYZMAMI, NIE BĘDĄ TU PUBLIKOWANE!! CAŁA RESZTA OWSZEM :)


Ściskam mocno !
Lumpexoholiczka


Instagram